اولترا Z
 

 لاغری سریع را با ما تجربه کنید با تکنولوژی لاغری الترا Z

پرقدرت ترین و سریع ترین لاغری جراحی جهان 

جدید‌ترین و موثر‌ترین تکنولوژی پیکرتراشی در ۵ سال اخیر

لاغری اولترازد

اولین و تنها دستگاه لیپولیز اولتراسونیک (پیکرتراشی با امواج ماورای صوت نسل سوم) دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران است. 

مزایای لاغری اولترازد

۱- سرعت بالا (سریع‌ ترین دستگاه لاغری جراحی جهان) -برخلاف لیزرلیپولیز که زمان لیپولیز طولانی بوده و باعث خستگی پزشکان می گردد، دستگاه اولترازد با سرعت بالا و شگفت انگیزی عمل کرده و باعث خستگی پزشکان محترم ​نمی گردد. 

۲- حجم خروجی بالای چربی در کمترین زمان (​پرقدرت ترین) (با قدرت از بین بردن چربی تا ۲۵ برابر لیزر لیپولیز) 

۳- لیفتینگ و سفتی پوست همزمان با جراحی (برای اولین بار در ایران): این دستگاه تنها دستگاه لیپولیز در ایران ​است که مجهز به امواج HIFU می باشد که پرقدر‌ت ترین امواج محرک فیبروبلاست‌ها جهت کلاژن سازی، لیفتینگ و سفتی پوست ​است و باعث می‌ شود بعد از جراحی و خروج حجم زیادی از چربی پوست بیمار دچار افتادگی نگردد. 

۴- ایمنی بالا

۵- ایجاد شکم صاف، زیبا و شش تکه (اولین و تنها در جهان) 

۶- بدون آسیب به پوست و عضله - بدون عوارض سوختگی ناشی از لیزر لیپولیز

۷-قابلیت اجرا در مطب با ​بی حسی موضعی

۸- کاربری بسیار آسان

۹- تنها دستگاه کشور با توان ایجاد نمای شش تکه در عضلات شکم (six pack) 

۱۰- تنها دستگاه لاغری و پیکرتراشی با قابلیت اجرا در تمام مناطق بدن: صورت، غبغب، بازو، سینه، شکم، پهلو، ران، ساق پا، پشت.......... 


۱۱- قابلیت استفاده در چند مطب، کلینیک و بیمارستان به دلیل طراحی و تکنولوژی ​بی نظیر و منحصر به فرد دستگاه اولترازد

در حال حاضر ​جدید ترین و ​پیشرفته ترین دستگاه پیکرتراشی، لاغری و تناسب اندام جهان دستگاه اولترازد به شمار ​می رود که ​قادر است در یک روز باعث فیتنس و نتاسب اندام گردد و همچنین ​می تواند در عرض یکساعت ایجاد شکم صاف، زیبا و شش تکه در شخص کند. از مزایای دیگر اولترازد، ترخیص شخص بلافاصله بعد از کار با اولترازد است.

 

پارس گروپ اولین و تنها شرکت دارای مجوز تکنولوژی پیکرتراشی اولترا زد و لیپولیزاولتراسونیک نسل سوم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران

سوالات لاغری
1395/04/03 17:13

تفاوت دستگاه اولترازد با اینفراسونیک

تفاوت دستگاه اولترازد با اینفراسونیک که در گذشته استفاذه می شد چیست؟ 
اولترازد بر اساس امواج اولتراسونیک طولی یا همان اولتراسونیک نسل سوم عمل می کند که با ایجاد فشار منفی ناگهانی و ایجاد حباب های زیاد شونده باعث تخریب بسیار سریع سلول چربی می شود در حالیکه تکنولوژی قدیمی  (1996) اینفراسونیک ها با استفاده از هوای فشرده باعث حرکت کانولا شده و با ضربات کانولا بر جربی ( مانند لیپوساکشن های قدیمی که با ضربه کار می کردند و باعث آمبولی و مرگ تعداد زیادی از هموطنان گردیدند) سعی در کندن چربی دارند (و نه مرگ سلول چربی).دروااقع پیکرتراشی با اولترازد به دلیل مرگ سلول چربی بازگشت ناپذیر است ولی پیکرتراشی با اینفراسونیک ها به دلیل عدم مرگ سلول چربی , بازگشت پذیر است. تفاوت دیگر پیکرتراشی با اولتراد با اینفراسونیک ها, صاف بودن و هموار بودن محل پیکرتراشی با اولترازد است , در حالیکه از مشکلات و شکایات شایع پیکرتراشی با اینفراسونیک ها , ناصافی و ناهمواری محل است.
تفاوت دیگر اینست که اولترازد به دلیل ایمنی بالا همانطورکه در عکس ها ملاحظه می فرمایید در تمام قسمت های بدن از جمله غبغب  قابل انجام است در حالیکه اینفراسونیک ها به دلیل ضربه و ایمنی بسیار پایین فقط در اندام بزرگ امکان پذیر است. 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
نمونه های قبل و بعد از عملکرد دستگاه اولترا زد