جوان سازی پوست با لیزر پنتاگون
جوان سازی عوارض زایمان و بالا رفتن سن در زنان

یکی از عوارض زایمان های مکرر و افزایش سن ، شلی عضلات کف لگن و واژن و همین طور تیره شدن پوست لابیها می باشد و چروک شدن و شلی و افتادگی واژن و عضلات داخل واژن می باشد . به علت قرار گرفتن واژن در مجاورت مجرای ادرار و مقعد ،در حالی که واژن شل و گشاد باشد احتمال آلودگی و انتشار عفونت از یک ارگان به ارگان دیگر خیلی شایعتر است مثلا یک عفونت واژینال ساده در صورت شل و باز بودن دهانه واژن سریعا باعث عفونت های مکرر ادراری و مثانه می شود بنابراین نا هنجاری های ظاهری دستگاه تناسلی بایستی هر جی سریع تر درمان شود و گرنه سبب عفونت های مکرر ادراری و مشکلات عدیده ای از جمله پرولاپس در موارد پیشرفته می شود که مستلزم یک جراحی بزرگ و پیچیده است .

تغییر دیگری که در افزایش سن بجز افتادگی و شلی عضلات کف لگن و واژن ایجاد می شود هیپوتروفی و بزرگ شدن لابیا خارجی  ( labia major ) و همین طور لب های داخلی یا لابیا مینور ( labia minor )  است .

بزرگ شدن لابیا ماژور و لابیا مینور ( لب های داخلی و خارجی مهبل ) علاوه بر ایجاد مشکلات ظاهری مثل تیرگی شدید لابیها و کشاله ران که ظاهر بسیار ناخوشایندی دارد ، درد و اختلال در هنگام نزدیکی را نیز سبب می شود و همچنین به دلیل نگه داشتن رطوبت زیاد در لابیاهای بزرگ و چروکیده و سبب ایجاد عفونت های تکرار شونده میکروبی و قارچی و E.COIL را سبب می شود .
جوانسازی یا REJUVENATION ناحیه تناسلی در راستای اصلاح اینگونه مشکلات می باشد .
عمل VAGINOPLASTY  ( جراحی تنک کردن واژنگ ) روشی است که عضلات شل و افتاده داخل واژن را ترمیم کرده و به حالت قیل زایمان بر میگردانیم . که این جراحی ها در اتاق عمل و زیر بیهوشی انجام می شود . بی اختیاری ادراری نیز که سبب شل شدن و افتادگی عضلات می شود نیز جراحی های خاص خودش را لازم دارد . لیزر پنتاگون تکنولوژی بسیار جدید که اولین بار در ایران ، با این دستگاه میتوان تمامی نا هنجاری ها و اختلالات دستگاه تناسلی زنان را به صورت سر پایی بدون نیاز به جراحی ، بیهوشی و درد در چند جلسه انجام داد .
با لیزر پنتاگون به سادگی در زمان کوتاهی :
1 - سفید سازی ( whitening ) ، که سبب سفید شدن لابیا های تیره می شود .
2 - جوانسازی ( rejuvention ) ، سبب جوانسازی لابیا های شل ، افتاده و چروک می شود .
3 - تنگ کردن ( tightiniing ) ، برای واژن های شل و باز انجام می شود و واژن به سایز قبل از زایمان می رسد .
4 - لابیوپلاستی ( labioplasty ) ، که با دستگاه لیزر پنتاگون بدون درد به صورت سر پایی لابیا های بزرگ ، با لیزر کوچک می شود .

با افزایش سن و تغییرات ظاهری واژن رضایتمندی جنسی کاملا مختل می شود و شور و هیجان زندگی مشترک از بین می رود ، با لیزر بدون جراحی و به صورت سر پایی و بدون نیاز به بستری در مرکز ما شور و هیجان اوایل زندگی مشترک را به زندگی سرد خود بیفزاید .
 

کاتالوگ