دستگاه لاغری نمسیس پیشرفته ترین وجدیدترین تکنولوژی لاغری و شاهکار تکنولوژی برتر گروه کارخانجات سونگ هوان کره جنوبی می باشد که می تواند باعث لاغری تک عضوی یا لاغری در تمام اعضای بدن بسته به انتخاب مراجعه کننده باشد.

مکانیسم تاثیر نمسیس (نمسیس چگونه تاثیر می کند)؟

بدن انسان از ملکولهای مختلف تشکیل شده است. ملکولهای بدن قطب های مثبت و منفی دارند و در حالت عادی بدون القا میدان الکتریکی، ملکولهای بدن به صورت آزاد در جایگاه خود قرار گرفته اند. در رادیو فرکانسی ژنراتور مولد RF ، میدان الکتریکی متناوب بین دو الکترود ایجاد می کند. در واقع رادیو فرکانسی باعث تغییر قطب مثبت و منفی ملکولهای بدن می گردد به طوریکه 300 تا 500 هزار بار در ثانیه باعث تغییر قطب مثبت و منفی ملکولهای بدن می شود. این فرآیند باعث جذب و دفع ملکولها، چرخش ملکولها و در نتیجه باعث اصطکاک ناشی از حرکت ملکولها می شود که این اصطکاک ملکولی منجر به تولید سریع گرما به صورت یکنواخت در تمام زمان می شود.گرمای اصطکاکی ناشی از حرکت ملکولها در نمسیس باعث افزایش دمای پوست در منطقه هیپودرم تا 40 الی 45 درجه سانتی گراد شده و منفجر به حل شدن چربی ها می شود.در دستگاه نمسیس بیمار هم از رادیو فرکانسی و هم از رادیو فرکانسی ترکیبی با وکیوم بهره می برد.ترکیب رادیو فرکانسی با وکیوم با افزایش گردش خون، لیپولیز و افزایش جریان لنفاوی درمان لاغری را تسریع می کند و در درمان چاقی های موضعی یا همان سلولیت موثر است.

 تفاوت رادیو فرکانسی های مونوپلار و بای پولار :

در RF مونوپلار به علت اینکه هندپیس قطب مثبت بوده و پلیت قطب منفی بوده که در زیر شخص قرار می گیرد عمق نفوذ بالاتر بوده و به مراتب نسبت به RF بای پولار که قطب مثبت و منفی بر روی یک هندپیس بوده و عمق نفوذ کمی درد موثرتر می باشد.
در واقع رادیو فرکانسی مونوپلار در دستگاه نمسیس در هر 3 لایه پوست قابلیت نفوذ دارد ولی RF بای پولار فقط در حد اپیدرم نفوذ دارد.
کاربردهای پوستی نمسیس شامل :
کاربردهای نمسیس به 5 دسته تقسیم می شوند :
- پوستی (کلینیک پوست و زیبایی )
- لاغری و تناسب ( کلینیک لاغری )
- طب سنتی شرقی
- درمان درد ( کلینیک درد )
- درمان زخم های تازه و قدیمی ( کلینیک زخم )
 
 چرا نمسیس تکنولوژی برتر در کاهش سایز و زیبایی پوست است ؟

1- اثر سیترژیک و همراه RF با ساکشن (کاهش زمان، تسریع اثرات)
2- 2 حالت برای سر و بدن
3- نتایج سریع و قابل مشاهده جهت تناسب اندام زیبا سازی و جوان سازی پوست
4- درمان ترکهای بدن و استرچ مارکهای بعد از بارداری
5- تلفیق طب مدرن با طب سنتی شرقی
6- کاهش درد و اضطرابهای بیمار( بر خلاف سایر دستگاه های زیبایی هیچگونه درد و اضطرابی به بیمار تحمیل نمی کند )

چگونه نمسیس عمل می کند؟

اثرات گرمایی، اثر ماساژ ساکشن، استفاده از طب سنتی شرقی
اثرات گرمایی و ماساژ ساکشن :
1- کاهش سلولیت ( کاهش سایز )
2- جوان سازی با ایجاد استحکام و قوام در پوست
3- درمان ترکهای بدن و استرچ مارکهای بعد از بارداری
4- فرم دهی بدن و رفع شلی و افتادگی
5- رفع چین و چروک صورت و بدن
6- رفع غبغب
7- قبل و بعد از لیپو ساکشن و کمک به ترمیم جای زخم جراحی

مکانیسم نمسیس :

1- رادیو فرکانسی با ایجاد حرکت ملکوتی و اصطکاک ناشی از حرکت ملکولها، دمای پوست را تا 40 الی 45 درجه سانتی گراد افزایش می دهد و در نتیجه باعث حل شدن چربی می گردد.
2- بعد از ایجاد گرما بوسیله RF، بیمار ماساژ کاپینگ شرقی با ساکشن وکیوم کسب می کند.
3- ترکیب RF با درمان ساکشن وکیوم به وسیله تسهیل گردش خون، بهبود جریان لنفاوی و لیپولیز درمان لاغری را تسریع می کند.

اجرای طب سنتی شرقی از طریق ماساژ در نمسیس :

از بیش از 4000 سال پیش ساکنین شرق آسیا اعتقاد دارند که بدن انسان یک نیرو انرژی در حال اجرا دارد. این نیرو انرژی به نام QI (CHEE) خوانده می شود. QI شامل همه فعالیتهای ضروری زندگی از جمله روانی، احساسی، ذهنی و جنبه های زندگی می شود. سلامت شخص تحت تاثیر جریان QI در بدن می باشد. انرژی QI به صورت آزاد جریان پیدا می کند وقتی شما نقاط طب سنتی قشاری را لمس ، فشار یا نگه میدارید. ساکشن وکیوم دستگاه نمسیس، اثر درمانی طب سنتی شرقی را از طریق استفاده از طریق این مکانیسم به بیماران هدیه می کند.
وجوه برتری و مزایا
استفاده از طب مدرن همراه با طب سنتی شرقی ( اولین در ایران )
لاغری + لیفتینگ صورت و بدن
نتایج سریع و قابل مشاهده جهت تناسب اندام کاهش سایز
اثرات کاملا برتر نسبت به سایر دستگاه های مشابه گارانتی طلایی و خدمات بعد از فروش برتر ( 10 سال )
تلفیق 3 دستگاه در یک دستگاه ( اثرات همزمان پوست و تناسب اندام و طب سنتی شرقی )
آموش رایگان، ارسال و نصب رایگان، تسهیلات خرید اثرات سینرژیک RF + ماساژ ساکشن + طب سنتی شرقی ( کاهش زمان – تسریع اثرات )
2 حالت برای سر وبدن ، 4 پرب ( 2 پرب تخصصی رادیو فرکانسی پرتوان با قدرت 360 وات و 2 پرب ترکیبی رادیو فرکانسی و وکیوم ساکشن ماساژ با عمق نفوذ بالا ) 2 سر جهت ساکشن با قدرت قابل تنظیم، 4 هندپیس با 7 سر با سایزهای مختلف ( دستگاه های مشابه توان قابل استفاده جهت بدن ندارد و فقط مخصوص صورت می باشد)
کیفیت بالای ساخت ( کره جنوبی ) + توان بالا 360 وات
فشار قابل تنظیم ساکشن وکیوم دستگاه در مقایسه با دستگاه های آندرمولوژیک و سیستم های رولروکیوم خلا تحت فشار بسیار قدرمتند ( بیش از kpa 800 تولید می کند )
علیرغم سنگینی دستگاه ( 80 کیلو گرم ) بعلت داشتن چرخهای مناسب و قدرتمند ، براحتی قابل جابجایی است.

مشخصات فنی نمسیس

کشور سازنده : کره جنوبی
کارخانه سازنده : سونگ هوان کره جنوبی
نماینده رسمی و انحصاری در ایران : شرکت پارس گروپ
قدرت دستگاه : 360 وات
مجوزها و گواهی ها :
مجوز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران
تائیدیه اتحادیه اروپا (Medical ce)
تائیدیه کیفیت اروپا
تائیدیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کره جنوبی (GMP)
تائیدیه سازمان غذا و داروی کره جنوبی (KFDA)
ISO 9001

خدمات بعد از فروش

یک سال گارانتی
ده سال خدمات پس از فروش
اعضای تشکیل دهنده دستگاه :
دستگاه شامل 4 هندپیس می باشد. 2 هندپیس رادیو فرکانسی تخصصی و 2 هندپیس ترکیبی وکیوم بعلاوه رادیو فرکانسی همزمان می باشد که قابلیت استفاده از وکیوم به تنهایی را دارد.
درواقع یک هندپیس تخصصی رادیوفرکانسی بعلاوه یک هندپیس وکیوم ترکیبی با RF نیم مگاهرتز بوده و مخصوص صورت می باشد ( چون فرکانس بالاتری داشته و عمق نفوذ کمتری دارد جهت صورت و غبغب استفاده می شود)
ضمناً یک هندپیس تخصصی و تک رادیو فرکانسی بعلاوه یک هندپیس ترکیبی وکیوم بعلاوه رادیو فرکانسی سه دهم مگاهرتز بوده و جهت بدن استفده می شود.
- هندپیس های تخصصی رادیوفرکانسی صورت و بدن جمعاً 7 سر یا تیپ با اندازه های مختلف قابل تعویض دارند که 4 سر با سایزهای مختلف جهت صورت و 3 سر با سایزهای مختلف جهت بدن استفاده می شود.
- نوع رادیو فرکانسی تخصصی مورد استفاده در دستگاه نمسیس از نوع مونوپلار با عمق نفوذ بالا در هر 3 لایه پوست بوده (اپی درم ، درم و هیپودرم) که در لایه درم باعث تحریک فیبروبلاستها گردیده و عمل کلاژن سازی، جوان سازی و لیفتینگ پوست صورت می گیرد و در لایه هیپودرم باعث افزایش متابولیسم و حل شدن چربی ها می شود.
علت برتری رادیو فرکانسی های پرتوان برکاویتیشن
رادیو فرکانسی های پرتوان، با انرژی و گرمای تولیدی بالا در عمق بافت باعث لیز چربی می شوند در حالی که کاویتیشن توانایی لیز چربی را ندارد ضمناً رادیو فرکانسی بر خلاف کاویتیشن بدون عارضه می باشد.
 
نمسیس
تلفن : 42145000-021(60 خط ویژه)
دستگاه لاغری موضعی  -    دستگاه لاغری موضعی + دستگاه لاغری موضعی + دستگاه لاغری موضعی   +   دستگاه لاغری موضعی +  دستگاه لاغری موضعی