کرایو لیپولیز - کرایو لیپولیزچیست- کرایولیپولیز چیست؟؟

کرایو لیپولیز

 کرایو لیپولیز- دستگاه کرایو لیپولیز(نماینده رسمی و انحصاری در ایران : شرکت پارس گروپ (یگانه طب پارس) 

دارای تاییدیه اتحادیه اروپا, مدیکال

CE
FDA, ISO13485

 

تنها دستگاه  کرایو لیپولیز مورد تایید وزارت بهداشت,درمان وآموزش پزشکی ایران

                                          تنها دستگاه کرایو لیپولیز دارای تاییدیه پزشکی اتحادیه اروپادر جهان
 
اطلاعیه مهم شرکت پارس گروپ
دستگاه لاغری:
کرایو لیپولیز: با توجه به اطلاعات واصله فرد یا شرکت هایی تحت عنوان نماینده دستگاه کرایو لیپولیزبه پزشکان یا مراکز درمانی مراجعه کرده یااز طریق سایت های بی نام ونشان یا سایت های با اسامی جعلی   اقدام به  ارایه کاتالوگ های تقلبی می نمایند. خواهشمند است جهت جلوگیری از سو استفاده این افراد,قبل از هرگونه تصمیم گیری با وزارت بهداشت ,درمان و آموزش پزشکی ایران یا تنها نماینده قانونی دستگاه کرایو لیپولیزدر ایران شرکت پارس گروپ(یگانه طب پارس) تماس بگیرید.شایان ذکر است یک دستگاه پزشکی از جمله دستگاه پیشرفته کرایو لیپولیز جهت گرفتن مجوز برای استفاده عموم ,نیاز به گذراندن مراحل سخت ,طاقت فرسا و داشتن مدارک وتاییدیه های متعدد جهانی از جمله تاییدیه پزشکی اتحادیه اروپا, FDA........می باشد که فقط 2مدل از این دستگاه  دارای  شرایط ورود به ایران می باشند.یک مدل ساخت آمریکا و دیگری کرایو لیپولیزی می باشد که درحال حاضرشرکت پارس گروپ وارد کننده آن است. لازم به ذکراست تاکنون نوع آمریکاییبه دلایل متعدد از جمله شرایط تحریم ..... وارد ایران نشده است.متاسفانه اشخاص متقلب با ایجاد سایت های بدون مجوزو مطالب و کارشناسی های غیرقانونی و بدون مجوز,بدون ریشه واساس, سعی در جوسازی و ایجادآدرس های اشتباه می باشنداز جمله نوشتن این مطلب که 1000 شرکت پزشکی وارد کننده و دارای مجوز کرایو لیپولیز می باشند که این نشان از بی اطلاعی این گروه از قوانین, قانون گریزی(که دیریازود این افراد گرفتار پنجه عدالت خواهند گشت),  و عدم توجه به سلامت عمومی می باشد .
ضمنا جهت اطلاع بیماران محترم توصیه می گردد, با توجه به اینکه کرایو لیپولیزاصل یک دستگاه پزشکی و دارای  تکنولوژی پیشرفته می باشد, جهت استفاده از این دستگاه حتما به پزشک مراجعه کنند و قبل از استفاده از دستگاه, از پزشک بودن کاربر و داشتن برگه مجوزرسمی  وزارت بهداشت اخذ شده توسط شرکت پارس گروپ بابت دستگاه کرایو لیپولیزاطمینان حاصل نمایند.

مزایای کرایو لیپولیز :

راحتی

غیرتها جمی بودن

تعدادجلسات کم (یک جلسه )

بدون از کار افتادگی

-برگشت ناپذیری(بدلیل از بین رفتن سلول چربی)

-ایمن برای تمام انواع پوست

پایداری و دوام نتایج درمان

کاهش سایز منطقه مورد نظر به طور دقیق

عدم نیاز به رژیم درمانی و مکمل غذایی

 

 کرایو لیپولیز :

کرایو لیپولیز یک پیشرفت غیر منتظره, دارای تاییدیه FDA و روش غیر تهاجمی است که به طور موثر چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان حذف می کند. نتایج برجسته و قابل توجه از کاهش بافت چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان نشان می دهد . آنچه کرایو لیپولیز را از روش های درمان دیگر متمایز می سازد استفاده از تکنولوژی سرما همراه با خلا وفشارمنفی وکیوم جهت کاهش سایز چربی ,حذف سلولهای چربی , تعداد جلسه کم (یک جلسه), برگشت ناپذیری و غیر تهاجمی بودن آن است.

در طول درمان با این روش یک اپلیکاتور غیر تهاجمی , سرمای کنترل شده را همراه با خلا ناشی از وکیوم به طور کاملا دقیقی به مناطق هدف درمان می رساندو سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان حذف می کند. هنگامیکه سلولهای چربی درخلا و فشارمنفی در معرض سرما قرار می گیرند,سرما آغازگر فرآیند طبیعی چربی و سلولهای چربی می گرددکه ضخامت لایه چربی منطقه تحت درمان را کاهش می دهد.نتیجه کاهش در برآمدگی و حجم چربی قابل مشاهده در تمام بیماران است.

در واقع کرایو لیپولیز یک فرآیند حذف سلولهای چربی بدون صدمه به پوست و سایر بافتهای بدن ناشی از سرمای همراه با خلا ووکیوم است.

     مکانیسم کرایو لیپولیز(Cool Sculpting) چیست؟

سلولهای چربی سرمادیده دستخوش پدیده آپپتوزیس می گردند(در آپپتوزیس فشردگی کروماتین در حد مرحله 2 است). در واقع آپپتوزیس مرگ برنامه ریزی شده سلول چربی است که ضخامت لایه چربی به طور موثری کاهش می یابد.

     آیا کرایو لیپولیز دارای FDA است؟

 بلی, کرایو لیپولیز تاییدیه FDAرا کسب کرده است.

 آیا کرایو لیپولیزهمراه با لیزر است؟

خیر,در کرایو لیپولیزبه هیچ عنوان از لیزر استفاده نمی شود.

چگونه دستگاه اصلی کرایو لیپولیز را از تقلبی تشخیص دهیم؟


به طورکلی دستگاههای کرایو لیپولیز اصل پارس گروپ  مجهز به سیستم های ایمنی پیشرفته می باشند که انواع تقلبی فاقدآن می باشد, ضمنا سرمایی که دستگاههای اصلی تولیدمی کنند واقعی می باشند درحالیکه دستگاههای تقلبی عدد غیرواقعی برروی ال سی دی دستگاه نشان می دهد به طورمثال در دستگاههای تقلبی ممکن است منفی 10 یا 11  نشان داده شود ولی سرمای تولید شده مثبت 5 باشد و فقط مهندسین پارس گروپ می توانند بعداز تست دستگاه باابزارهای پیشرفته, تقلبی بودن دستگاه را مشخص کنند.
متاسفانه سودجویان, افراد قاچاق کننده دستگاههای تقلبی یا چندکلینیک استفاده کننده  ازدستگاه تقلبی با گمراه کردن بیماران با گفتن این جمله که : دستگاه تقلبی و غیر تقلبی  نداریم ممکنه کیفیت و کارایی دستگاه ها با هم متفاوت باشه .و مهم اوردن پایین دما تا منهای یازده درجه هست,تقلبی بودن دستگاه خود رانشان داده ,درحالیکه با تست توسط متخصصین پارس گروپ ماهیت تقلبی و اعدادغیرواقعی دستگاههای تقلبی مشخص می گردد.
  این اشخاص به دنبال سودجویی بوده و اصلا اهمیتی به سلامت بیماران نمی دهند.
ضمنا این افراد و مراکزهیچگونه مجوزی بابت دستگاه کرایو لیپولیزازوزارت بهداشت ,درمان و آموزش پزشکی ندارند و درصورت مطالبه برگه مجوزازپاسخگویی مستقیم به بیماران طفره میروند.درحالیکه کلیه مراکزی که کرایو لیپولیزشرکت پارس گروپ رادراختیاردارنددارای برگه مجوزرسمی وزارت بهداشت,درمان و آموزش پزشکی می باشند.
جهت اطلاع ازمراکزغیرمجاز لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید:
                                                                             ادامه مطلب

      در چه کشورهایی کرایو لیپولیز (COOL SCULPTING)استفاده می شود؟

در کشورهای ایالات متحده آمریکا, کانادا,اروپا,آسیا و اقیانوسیه(و هم اکنون ایران) به طور وسیعی استفاده می شود.

-     چه تعداداز بیماران تاکنون تحت درمان با کرایو لیپولیز قرارگرفته اند؟

بیشتر از هشت میلیون  نفر در سراسر جهان تحت درمان با کرایو لیپولیز قرارگرفته اند.

بهترین دما برای ازبین بردن سلولهای چربی چه دمایی است؟

بهترین دمابرای ازبین بردن سلولهای چربی منهای 10 درجه می باشد به طوریکه تعدادسلولهای نابودشده تقریبا ده برابر سلولهای چربی در دمای منهای 5 می باشد.

بهترین میزان خلا و فشار منفی در وکیوم دستگاه کرایولیپولیز برای ازبین بردن سلولهای چربی چه مقدار می باشد؟

بهترین میزان خلا و فشارمنفی در وکیوم دستگاه بین منهای 60 تا 80 کیلوپاسکال می باشد به طوریکه تحقیقات نشان داده اند هر چه میزان خلا و فشار منفی وکیوم پایین تر باشد اثر دهی کرایو لیپولیزپایین تر است

-    ایمنی و راحتی کرایو لیپولیز:

کرایو لیپولیز ایمن است واساسا برای اکثر بیماران راحت می باشد. به طور تیپیک , بیماران به حد کافی راحت هستند که می توانند کار برروی کامپیوترو لپ تاپ را انجام دهند, موسیقی گوش کنندیا به اعمال طبیعی مثل کار یا ورزش بپردازند.منطقه تحت درمان ممکن است قرمز شود و حتی ممکن است است قرمزی چندین دقیقه و یا حتی چندین ساعت طول بکشد .

-          نزدیک به 50  مورد گزارش شده از(115 هزار درمان), بیماران تجربه درد را در طول و پس از درمان تجربه کردند. و در 100در صد بیماران درد در زمان بسیار کوتاهی فرو کش می کند.

-     چه اتفاقی برای سلولهای چربی مرده می افتد؟چه فرآیندی بدن برروی آنها انجام می دهد؟

سلولهای چربی مرده شکسته و بوسیله سلولهای ایمنی بدن حذف می شوند. چربی هایی که از سلولهای چربی مرده آزاد می شوند بوسیله کبد پردازش می شوند.

-    هزینه پرداختی بیمار جهت استفاده از کرایو لیپولیز برای هر عضو به طور کل چه قدر است؟

به طور متوسط در کشورهای مختلف حدود 3000دلار برای هر عضو می باشد که البته بسته به کشور , طرح درمانی و پزشکان متغیر است.

مزایا :

راحتی

غیرتها جمی: در واقع از هیچ نوع روش جراحی در کرایو لیپولیز استفاده نمی شوددر حالیکه نتایج درمان مشابه است و ضمنا عوارض جراحی واز کار افتادگی آن را ندارد.

تعدادجلسات کم (یک جلسه ): در بیماران با وقت کم و کسانی که زمان لازم برای مراجعه مکرر به پزشک جهت جلسا ت مکرر درمانی را ندارند بهترین انتخاب است. 

بدون از کار افتادگی

-برگشت ناپذیری(بدلیل از بین رفتن سلول چربی): تنها روش درمانی غیرجراحی است که به دلیل حذف سلولهای چربی برگشت پذیرنمی باشد.

-ایمن برای تمام انواع پوست

پایداری و دوام نتایج درمان(بدلیل حذف سلولهای چربی)

کاهش سایز منطقه مورد نظر به طور دقیق( برخلاف رژیم درمانی به طور دقیق قادر خواهید بود فقط منطقه هدف را به طور دقیق و برگشت ناپذیر کاهش سایز دهید.

عدم نیاز به رژیم درمانی و مکمل غذایی(اکثر روش های غیر تهاجمی نیاز به رعایت رژیم جهت تاثیر بهتر و جلوگیری از بازگشت نتایج را دارند ولی کرایو لیپولیز نیازی به رعایت رژیم ندارد)

باتوجه به گزارشات همکاران پزشک در رابطه با نتایج شگفت آورکرایو لیپولیزپارس

گروپ و استقبال گسترده بیماران از این دستگاه پیشرفته, این تکنولوژی به طور

گسترده ای در حال جایگزین شدن با روش های پرعارضه و پرخطرجراحی می باشد به

طوریکه آمارنشان می دهد در حدود 95درصد بیماران  محترم در کلینیک های

معتبرسرتاسر کشور عزیزمان به استفاده از کرایو لیپولیز پارس گروپ  روی آورده اند.

ضمنا
کرایو لیپولیز در سال 2010 برای اولین بار موفق به کسب FDAبرای

پهلوها و شکم گردید که با مراجعه به سایت FDAقابل مشاهده است و فعلا کرایو لیپولیز

برای تمام نقاط بدن به استثنای سینه و غبغب توصیه می شود و نتایج حیرت آوراست.
 
جدیدترین مقاله کرایولیپولیز
Dermatol Surg. 2013 May 2. doi: 10.1111/dsu.12238. [Epub ahead of print]

Safety, Tolerance, and Patient Satisfaction With Noninvasive Cryolipolysis

Source

Skin and Laser Center, Boom, Belgium.

Abstract

BACKGROUND:

Comprehensive assessment of safety, tolerance, and patient satisfaction has not been established from noninvasive body contouring techniques, such as low-level laser therapy, ultrasound, radiofrequency, and infrared light, for reduction of subcutaneous fat.

OBJECTIVE:

This multicenter study investigated the clinical outcomes of noninvasive cryolipolysis in European subjects.

METHODS:

A retrospective study was performed at clinical sites in Belgium and France. Safety was assessed according to reports of side effects. Tolerance was evaluated according to pain scores and patient perception of treatment duration. Clinical outcomes were assessed according to patient surveys, caliper measurements, and assessment of photographs.

RESULTS:

The investigators treated 518 patients. No significant side effects or adverse events were reported. The procedure was well-tolerated, with 89% of respondents reporting a positive perception of treatment duration and 96% reporting minimal to tolerable discomfort. Survey results demonstrated 73% patient satisfaction and that 82% of patients would recommend the cryolipolysis procedure to a friend. Caliper measurements demonstrated 23% reduction in fat layer thickness at 3 months. Abdomen, back, and flank treatment sites were most effective, with 86% of subjects showing improvement per investigator assessment.

CONCLUSIONS:

With proper patient selection, cryolipolysis is a safe, well-tolerated, and effective treatment method for reduction of subcutaneous fat.

© 2013 by the American Society for Dermatologic Surgery, Inc. Published by Wiley Periodicals, Inc

 
 براساس تحقیق فوق که در بلژیک و فرانسه انجام شده  , 89 درصد بیماران از نتایج کرایو لیپولیزرضایت داشته و 82 درصد بیماران کرایو لیپولیزرا به دوستانشان توصیه کرده اند .
 
اولترازد و کرایولیپولیز

اولترازد جدیدترین ,سریعترین و موثرترین دستگاه لاغری دنیا به شمار می رود که دارای مزایای بیشماری می با شد اما به لحاظ اینکه یک دستگاه جراحی مطب به شمار می رود قابل مقایسه با دستگاه کرایولیپولیز نیست و اگر بخواهیم از لحاظ میزان تاثیر کرایولیپولیز را بااولترازد مقایسه کنیم قطعا برنده مبارزه دستگاه اولترازد خواهد بود .

کرایولیپولیز

اولترازد

 

آهسته

سریعترین در جهان

سرعت مشاهده نتایج

ندارد

دارد

لیفتینگ و کشش پوست همزمان بادرمان

بلی

بلی

قابل اجرادرمطب

بلی

بلی

ازبین رفتن سلول چربی

تا حداکثر 26 درصد

تا 100 درصد

میزان ازبین رفتن سلول چربی در یک جلسه

خیر

بلی

نفوذ به مناطق فیبروزه

خیر-در سینه,غبغب , باسن و صورت ممنوع است

بلی

کاردرمناطق مختلف

خیر

بلی

ایجاد شکم شش تکه

خیر

خیر

آسیب رساندن به سایر بافتها غیراز چربی

بله و حداکثر 26 درصد اولترازد

بله- سریع

نتایج عالی قابل پیش بینی

بله

بله

بهبودی سریع

خیر

خیر

عوارض لیزر و سوختگی

خیر

خیر

عوارض سیستم های اینفراسونیک و ضربه ای لرزه ای

خیر

خیر

خستگی دست اپراتور

کم سر وصدا

ندارد

سر و صدای دستگاه

خیر

بله

درمان غبغب

خیر

بله

درمان سینه

خیر

بله

درمان باسن

خیر

 

بله

درمان صورت

خیر- اندک

خیر

دردبعد از درمان

 

نمسیس
آمزش کرایولیپولیز-مراحل کرایولیپولیز

چه گروه های درمانی بهترین افراد برای دادن مشاوره درمانی به بیماران جهت استفاده از کرایولیپولیز هستند؟

به طور کلی پزشکان عمومی, متخصصین پوست و جراحی با توجه به تسط کافی که برآناتومی و ساختار بدن و پوست دارند و هم چنین آموزشهای کاملی که توسط پزشکان و متخصصین پارس گروپ می بینند بهترین افراد جهت دادن مشاوره به بیماران محترم میباشند.

دقت داشته باشید پزشکانی که دوره آموزشی را توسط تیم آموزشی پارس گروپ می بینند بعد از پایان دوره آموزش, گواهی و certificateپایان دوره که نشانه آموزش این عزیزان می باشد دریافت می کنند.

 در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره، با آدرس و یا شماره تلفن های شرکت پارس گروپ(60خط ویژه) 88562032-021 تماس بگیرید


و اینک بعداز معرفی برای اولین بار  تکنولوژی کرایولیپولیز به جامعه پزشکی ایران:
جدیدترین دستگاه لاغری تک جلسه جهان جهان  با نتایج سریع و حیرت آوردر عرض یک روز:
اولترا زد ساخت کره جنوبی
جهت اطلاعات بیشتر اینجاراکلیک  فرمایید


 

مشاوره تجهیزمراکز زیبایی

اسامی جدیدترین تجهیزات لاغری و پوست شرکت پارس گروپ که دارای مجوز رسمی از

وزارت بهداشت ,درمان و آموزش پزشکی ایران می باشند:1- اولترازد: جدیدترین وسریعترین دستگاه لاغری تک جلسه جهان قابل اجرادرمطب و با بیحسی موضعی و بدون بازگشت.

 جهت اطلاعات بیشتردرموردسریعترین دستگاه لاغری جهان(اولترازد) با نتیجه قابل مشاهده در عرض یک ساعت
اینجا را کلیک فرمایید.

2-کرایولیپولیز: لاغری در یک تا 2 جلسه با حذف بدون بازگشت سلولهای چربی
جهت اطلاعات بیشتر
درمورد کرایولیپولیز پارس گروپ پیشرفته ترین دستگاه لاغری غیرجراحی جهان اینجاراکلیک فرمایید

3- ویواسه : درمان شگفت آور جای زخم,لک و جای جوش و هم چنین رفع استریا,استرچ مارک ها و ترک های حاملگی.
 جهت اطلاعات بیشتر
اینجاراکلیک فرمایید
4- لیزر آروما: جدیدترین دستگاه درمان موهای زایدبا بالاترین سرعت  در کمترین جلسات و بدون بازگشت با تکنولوژی انحصاری ساخت کره جنوبی.
جهت اطلاعات بیشتردرموردلیزرآروما که درواقع بهترین لیزر ودرمان انتخابی موهای زاید می باشدایجاراکلیک فرمایید.
5- لیزر پنتاگون: پرقدرت ترین و با کیفیت ترین لیزر co2فرکشنال با نتایج بی نظیر

جهت اطلاعات بیشتر
اینجاراکلیک فرمایید

6- فت کیلر(Fat Killer) :  جدیدترین دستگاه ترکیبی لاغری دنیا با قدرت و زیبایی بی نظیر
شامل کویتیشن + LPG+ دیودجهت اطلاعات بیشتراینجاراکلیک فرمایید


7- نمسیس: تکنولوژی انحصاری هیپرفرکانس شرکت معظم سونگ هوان کره جنوبی با بیشترین میزان نصب در ایران و نتایج اعجاب آور

جهت اطلاعات بیشتر
اینجاراکلیک فرمایید

8- 4D : تکنولوژی ترکیبی کاویتیشن+ RF+ LPG

جهت اطلاعات بیشتراینجاراکلیک فرمایید

9-ریپیر مسترRepair Master: جدیدترین تکنولوژی زیبایی, لیفتینگ , جوانسازی و درمان استریاها و استرچ مارک ها با
ترکیب: RF+ IR+ ICE

10 - لیزر سریندیپیتی: جدیدترین لیزر درمانگر لک, کک ومک و تاتو وبرنده جایزه برترین لیزر کره جنوبی

جهت اطلاعات بیشتر
اینجاراکلیک فرمایید

11- جونولوکس : با کیفیت ترین IPLوارداتی ساخت کره جنوبی و نتایج شگفت آور در درمان موی زاید, تلانژکتازی,

جوانسازی, لک و کک و مک و هم چنین آکنه


جهت اطلاعات بیشتر
اینجا راکلیک فرمایید

12 - انواع دستگاههای جراحی ساخت کره جنوبی با قابلیت کاربری در مطب و اطاق عمل جهت:
برش ضایعه
انعقاد وجلوگیری از خونریزی با سرعت بالا و شامل انواع :
RFهای جراحی ساخت شرکت معظم Zerone کره جنوبی
50وات
70 وات
80وات
100 وات
150 وات
200 وات

و هم چنین انواع سرجیکال یونیت ساخت کره جنوبی:
250
300
350
400 وات

و پلاسما آرگون جراحی ساخت شرکت معظم Zerone کره جنوبی

13- انواع دستگاههای IPLو E LIGHT

جهت درمان: موی زاید, تلانژکتازی, جوانسازی, لک و کک و مک و هم چنین آکنه

جهت اطلاعات بیشتر
اینجاراکلیک فرمایید


آمار مراجعات- کرایولیپولیز- کرایولیپولیزچیست؟
مهمان :  265
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  2
دیروز :  40
کل مشاهده :  650284
کرایولیپولیز
instagram
کرایو لیپولیز کرایولیپولیز
 کرایو لیپولیز- دستگاه کرایو لیپولیز دستگاه لاغری مزایای کرایو لیپولیزکرایو لیپولیز چیست ؟ | مرکز لیپولیز مزایای کرایو لیپولیزدستگاه CAVITATION یا کاویتاسیون دستگاه RF یا رادیو فرکوینسی لیپولیز اولتراسونیکمراحل انجام ،عوارض و نتایج کرایولیپولیزلاغری بدون بازگشت پرسش های کرایولیپولیز-کرایولیپولیز-کرایولیپولیزچیست؟-کرایولیپولیزچیست؟؟دستگاههای لاغریپیشرفته ترین دستگاه لاغری موضعیهزینه کرایو لیپولیزدستگاههای لاغری شکم و پهلودستگاه لاغری ال پی جی LPGدستگاه لاغری موضعی کویتیشننگاهی جامع به تکنیکها و دستگاههای کاهش سایز و لاغری موضعیلاغری موضعی و جوانسازی پوست با دستگاه RFمشاوره رایگان لاغری و لیزرلاغری موضعی با دستگاه کویتیشن؛ تهدید یا فرصتروشهای لاغری و کاهش وزن کویتیشن،ال پی جی، کرایولیپولیز،آر افمقایسه دستگاه های لاغری موضعیدستگاه لاغری جدید کرایو لیپولیزدستگاه لاغری کویتیشن ( cavitation )لاغری و کاهش وزن با دستگاه LPG دستگاه ورزشی و لاغری لوازم ورزشی - دستگاه های لاغری شکم و پهلو
ویواسه vivace