دستگاه لیزر موهای زائد بدن
شرکت پارس گروپ ایران نماینده انحصاری و رسمی 5 مدل IPL پورتابل, 5 مدل IPLورتیکال , 5 مدل E LIGHTپورتابل و 5 مدل E LIGHT ورتیکال و یک مدل دستگاه ورتیکال I2PLساخت کره جنوبی جمعا 21 مدل ,دارای بیشترین و متنوع ترین نمایندگی محصولات در این رده در ایران می باشد که قدرت انتخاب مراکز درمانی و پزشکان محترم را در جستجوی بهترین محصول با بهترین قیمت بالابرده است.ضمنا کلیه محصولات دارای یک سال گارانتی و خدمات بعد از فروش نامحدود در سراسر ایران می باشد.
دستگاه IPL , دستگاه لیزر موهای زائد بدن

 دستگاه آی پی ال ( دستگاه IPL ) چیست؟

 

دستگاه های آی پی ال Intense pulse light یعنی سیستم های نور شدید پالسی،در اصل لیزر نیستند بلکه فلش لامپهای زنون هستند که نور چند طول موجی و non coherent ایجادمی کنند و در درمان ضایعات پوستی به ویژه از بین بردن موهای زائد بسیار موثر هستند.

شرکت پازس گروپ ایران نماینده انحصاری و رسمی 5 مدل IPL پورتابل, 5 مدل IPLورتیکال , 5 مدل E LIGHTپورتابل و 5 مدل E LIGHT ورتیکال  و یک مدل دستگاه ورتیکال I2PLساخت کره جنوبی جمعا 21 مدل ,دارای بیشترین و متنوع ترین نمایندگی محصولات در این رده  در ایران می باشد که قدرت انتخاب مراکز درمانی و پزشکان محترم را در جستجوی بهترین محصول با بهترین قیمت بالابرده است.
.
 

دستگاههای IPL و E LIGHTروش محبوبی جهت برداشتن موهای زائد وجوان سازی پوست و روشن نمودن لکهای صورت وهم چنین آثار سطحی جوش های صورت (آکنه ) میباشد.دستگاه , ELIGHT ,IPL لیزر نیستتد اما کارایی و عملکرد مشابه دارند.ارزانتر هستند و سریعتر عمل می کنند.ضمنا دستگاه E LGHTبدلیل داشتن RFهمراه نسبت به IPLتک بهتر وسریعتر عمل می کندو در درمان موهای زاید سفید و کرکی شکل از IPL بهتر عمل می کند.

دستگاه    ELIGHT ,IPL  با پالس نوری شدید جهت حذف موهای صورت ، پاها ، پشت و پوبیس بصورت آرام و بی خطر استفاده می شود.  پالسهای نوری با تمرکز روی فولیکول موها موجب ایجاد گرما و تخریب آنها بدون سوختگی و یا آسیب به پوست می شوند. دستگاه حذف موی IPL سریع وکاملا بدون درد است. عوارض جانبی کم است ولی می تواند شامل قرمزی و تورم در محل درمان باشد که به سرعت برطرف می شوند.
کاندیدهای مناسب جهت IPL افراد دارای پوست روشن و موی تیره می باشند ، زیرا IPL پیگمان درون فولیکول مو را مورد هدف قرار میدهد. تعداد زیادی از مردم تجربه حذف موهای زائد به صورت کامل توسط این روش را دارند ، اگر موها دوباره رشد کنند به صورت نازک و ظریف خواهند بود.

 

دستگاههای ELIGHT   وIPL شرکت پارس گروپ در موارد زیر کاربرد موثری دارد:

۱-درمان دایمی موهای زائد
۲-پوستهای خشک با چروک ریزسطحی و جوانسازی پوست
۳-افرادی که قرمزی پوست گونه و بینی دارند
۴- آکنه های ملتهب و قرمز
۵-پوستهای چرب با منافذ باز
۶-قرمزی پس از بهبود جوش
۷-کک ومک وآسیب های پوستی ناشی از آفتاب
۸-روزاسه
۹-تالنژکتازی
۱۰-اسکارهای(فرورفتگی) ناشی از جوش

دستگاه IPL به حفظ شفافیت پوست کمک می کند.گزینه های زیادی برای بهتر نمودن ظاهر پوست از کرمها و لایه بردارها گرفته تا میکرودرم و لیزر وجود دارد.آیا تمام این روشها می توانند بدون اختلال در فعالیتهای روزانه ،بهبودی را تضمین کنند؟

راه حلی که
IPL با استفاده از جوانسازی با نور ارائه می دهد :

نتایج حاصل از کاربرد دستگاه IPL در جوانسازی پوست به راحتی دیده می شود.

همه صورت را درمان می کند نه فقط نواحی کوچک را .بیمار می تواند بلافاصله به فعالیتهای روزانه خود برگردد بصورت تدریجی ظاهری طبیعی را ایجاد می کند نتایج آن دراز مدت باقی می ماند

جوانسازی پوست با IPL موثرترین درمان در تمام گزینه هاست. IPL می تواند بیماریهای پوستی زیادی را همزمان درمان کند.این روش درمانی روی قرمزیهای پوست که ناشی از عروق خونی بوده ولکه های رنگی نظیر فرکل و آنهایی که ناشی از افزایش سن و نور خورشید هستند موثر می باشد.همچنینIPL  گردن و دستها را که اغلب آسیب ناشی از نور خورشید در آنها بیشتر دیده می شود ،درمان می کند.

شروع
پزشک برای هر بیمار جدید برنامه درمانی خاصی را بر اساس نوع و شدت مشکل تعیین می کند. بطور میانگین در یک دوره سه هفته ای چهار تا شش جلسه درمان توصیه می شود.هر جلسه معمولا 20 دقیقه طول کشیده و بیمار بلافاصله به فعالیت طبیعی خود بازمی گردد.با
IPL نتیجه درمان طبیعی و ماندگاری آن طولانی خواهد بود.

بیمار چه انتظاری موقع درمان داشته باشد.
قبل از شروع درمان، معمولا یک لایه ژل سرد روی ناحیه مالیده  شده و بیمار از عینک محافظ استفاده می کند.طی درمان پزشک هندپیس را به  آرامی روی پوست حرکت می دهد.نور بصورت پالسهای کوچک به پوست می رسد و معمولا بدون ناراحتی می باشد.گاهی اثرات درمان مثل قرمزی طی یک تا دو ساعت بر طرف می شود.در اکثر موارد صورت درمان می شود اما می توان گردن ،قفسه سینه و دستها را نیز درمان کرد.

 IPL لایه سطحی پوست را درمان می کند در حالیکه انرژی به بافتهای عمقی تر می رسد.هم اکنون مطالعات بالینی انجام می شود تا تاثیر این انرژی را روی ساخت کلاژن مشخص نماید،چون به سفت و کشیده شدن پوست کمک می کند.

 

چگونه دستگاههای IPL و E LIGHT شرکت پارس گروپ ضایعات عروقی را درمان می کند؟

بالا رفتن سن،قرار گرفتن در معرض نور خورشید و عوامل دیگر می تواند باعث شکنندگی در مویرگها و عروق خونی صورت شده و ضایعات عروقی ایجاد کند که تلانژکتازی ( telangiectasias ) نام دارد .این اتفاق عروق عنکبوتی (spider  ) را پدید می آورد.گاهی شکنندگی  مویرگها  باعث ایجاد قرمزی یا اریتم  در پوست و خجالت افراد در جامعه می شود. روزآسه بیماری پوستی شایعی است که با قرمزی پوست مشخص می شود.تمام این بیماریها بخوبی به IPL پاسخ می دهند.برای ضایعات عروقی پاها IPL و Nd-YAG laser با هم می توانند روی این ضایعات کار کنند.طی درمان نور IPL و لیزر توسط خون داخل عروق کوچک جذب شده ،عروق را گرم و تخریب می کند.با گذشت زمان عروق تخریب شده دوباره جذب و ناپدید می شوند.همچنین می توان از IPL در درمان واریس که عمقی تر است استفاده شود.

 

هزینه IPL  , E LIGHTموهای زائد توسط پزشکان محترم چقدر است؟

هزینه ها بر اساس تعداد شات و یا وسعت و سانتی از پوست که IPLدرهر جلسه انجام میشود محاسبه میشود اما هزینه تقریبی به شرح ذیل می باشد :

 

 

ناحیه مورد عمل

هزینه هر جلسه/زنان

هزینه هر جلسه/مردان

تمام صورت ( لب و چانه و زیر چانه ناحیه ساچ و طرفین صورت )

140تا 350هزارتومان

 

تمام صورت و گردن

180تا400 هزار تومان

 

ناحیه ریش

------

140 تا300هزارتومان

بالای لب

35 هزارتومان

 

گوش

 

40 تا 80هزار تومان

طرفین صورت

100 هزار تومان

 

چانه

40 نا80 هزارتومان

 

بالای لب و چانه

70 تا100هزار تومان

 

زیر چانه

40 تا 100هزارتومان

 

چانه و زیر چانه

75 0تا 150هزارتومان

 

پشت دست هر طرف

200 هزار تومان

 

کل ساعد هر طرف

270 هزار تومان

 

بازو و ساعد هر طرف

350 هزار تومان

 

شانه هر طرف

200 هزار تومان

300 هزارتومان

زیر بغل  هر طرف

200 هزارتومان

 

سینه

 

190 هزارتومان

اطراف ناف

70 هزارتومان

 

کشاله ران هر طرف

200 هزارتومان

 

جلوی ساق هر پا

240 هزارتومان

 

پشت ساق هر پا

270 هزارتومان

 

جلو ران  هر پا

270 هزارتومان

 

جلو  و  پشت ران (هر پا)

400 هزارتومان

 

ناحیه پایین پشت(کمر)


500 هزارتومان

پشت و کمر

 

700 هزارتومان

کمر به بالا

800 هزارتومان

 

کمر به پایین

850هزارتومان

 

تنه(سینه و پشت و سر شانه ها)

 

1200-850

کل بدن

بین 2 تا 3 میلیون تومان

 

 

 

 

 

 

 

  درصورتیکه فردی بخواهد سطح وسیعی از پوست مثلا بیش از دو یا سه و یا بیشتر از مناطق پوست را IPL کند ازتخفیف ویژه 30 تا 50درصدی برخوردارخواهد شد ، به عنوان مثال برای کل صورت هر جلسه حدود 70 شات IPL ( سطح مقطع هر شات سه و نیم سانت مربع ) لازم است وبرای کل هر دو پا ( از کمر به پائین ) حدود 1000 شات هحم نیاز است یعنی حدود 14 برابر ، ولی قیمت ان هفت برابر بیشتر میشود یعنی قیمت هر شات تقریبا نصف میشود لذا هر چه منطقه IPL وسیع تر باشد قیمت هر شات یا سانت مربع پوست به تناسب کمتر خواهد شد

 

 

 

 

IPL چگونه موجب رفع موهای زائد می شود؟
رنگدانه های پوستی تحت عنوان "ملانین"نقاط هدف IPL هستند. این رنگدانه ها موجب جذب انرژی نورانی و تبدیل آن به انرژی حرارتی می شوند. از آنجائیکه رنگدانه های ملانین در پیاز مو تراکم بیشتری دارد، این تبدیل حرارتی موجب تخریب و از بین رفتن پیاز مو و کاهش صدها فولیکول مو در هر تابش اشعه می شود.
دستگاه E light , دستگاه لیزر موهای زائد بدن

دستگاه Elight ترکیب دستگاه IPL و دستگاه RF یا رادیو فرکانسی است. دستگاه E-light درمان موهای زائد حتی موهای کرکی و جوانسازی پوست را بدون عوارض ، با کمترین جلسات امکان پذیر نموده است.دستگاههای elight ساخت گروه کارخانجات نیوگل با نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت پارس گروپ ، با وجود قیمت مناسب وغیر قابل رقابت , تنوع محصولات ،دارابودن بالاترین استانداردهای آمریکا و اروپا و داشتن مجوز رسمی وزارت بهداشت ایران, بدون شک  بهترین دستگاه های E-light موجود در  ایران به شمار می رود.

موارد کاربرد:

درمان موهای زائد

جوان سازی پوست

درمان لک های پوستی و ضایعات پیگمانته

درمان ضایعات عروقی و تلانژکتازی

درمان آکنه

ویژگیهای سیستم:

سیستم خنک کننده قدرتمند ترکیبی ( هوا و آب ) دستگاه در سطح پوست

تنظیم راحت پارامترها با صفحه تماس لمسی

امکان تنظیم برای انواع پوست و مو به روش اتوماتیک ( از پیش تنظیم شده ) و حرفه ای

5 فیلتر مختلف برای ضایعات مختلف پوستی

امکان انتخاب سایز هندپیس ( 8*40 و16*50 میلی متر)
دارای استاندارد CE پزشکی اتحادیه اروپا و استاندارد کیفیت تجهیزات پزشکی ISO13485

دارای مجوز ررسمی وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی ایران

همراه با آموزش لیزر و IPL توسط پزشک و مهندسین شرکت

IPLبهتر است یا E-LIGHT؟

دستگاه E LIGHT به خاطر داشتن سیستم RF همراه , تاثیر به مراتب بیشتری از IPL تنها دارد

آیا می توان ازRF  موجود در این دستگاه جهت لاغری استفاده کرد؟
خیر, از  RF این دستگاه فقط جهت کارهای پوستی می توان استفاده کرد چون توان RF آن جهت لاغری کافی نمی باشد.و جهت لاغری دستگاه پیشرفته نمسیس توصیه می شود

جهت اطلاعات بیشتر به لینکهای ذیل مراجعه فرمایید.

- انواع iplپرتابل و کاتالوگ ها

-انواع iplورتیکال و کاتالوگ ها

انواع e lightپرتابل و کاتالوگ ها

انواع ای لایت ورتیکال و کاتلوگ ها

انواع ipl ساخت کره جنوبی و جونولوکس


توضیحات کلی iplو ای لایت
کرایو لیپولیز کرایولیپولیز
 کرایو لیپولیز- دستگاه کرایو لیپولیز دستگاه لاغری مزایای کرایو لیپولیزکرایو لیپولیز چیست ؟ | مرکز لیپولیز مزایای کرایو لیپولیزدستگاه CAVITATION یا کاویتاسیون دستگاه RF یا رادیو فرکوینسی لیپولیز اولتراسونیکمراحل انجام ،عوارض و نتایج کرایولیپولیزلاغری بدون بازگشت پرسش های کرایولیپولیز-کرایولیپولیز-کرایولیپولیزچیست؟-کرایولیپولیزچیست؟؟دستگاههای لاغریپیشرفته ترین دستگاه لاغری موضعیهزینه کرایو لیپولیزدستگاههای لاغری شکم و پهلودستگاه لاغری ال پی جی LPGدستگاه لاغری موضعی کویتیشننگاهی جامع به تکنیکها و دستگاههای کاهش سایز و لاغری موضعیلاغری موضعی و جوانسازی پوست با دستگاه RFمشاوره رایگان لاغری و لیزرلاغری موضعی با دستگاه کویتیشن؛ تهدید یا فرصتروشهای لاغری و کاهش وزن کویتیشن،ال پی جی، کرایولیپولیز،آر افمقایسه دستگاه های لاغری موضعیدستگاه لاغری جدید کرایو لیپولیزدستگاه لاغری کویتیشن ( cavitation )لاغری و کاهش وزن با دستگاه LPG دستگاه ورزشی و لاغری لوازم ورزشی - دستگاه های لاغری شکم و پهلوآمار مراجعات
مهمان :  12
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  20
دیروز :  8
کل مشاهده :  53872